Pracownia Projektowa MONOPP oferuje szeroką gamę usług i rozwiązań projektowych by zapewnić Państwu możliwie jak największy wybór. Wykonujemy projekty indywidualne wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych. Oferujemy również projekty aranżacji wnętrz budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Prawidłowe i funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz jest bardzo ważnym elementem dlatego też służymy fachową pomocą oferując doradztwo projektowe by mogli Państwo osiągnąć maksymalne korzyści przy zachowaniu funkcjonalności i dobrego smaku.

Staramy się wprowadzić nasze pomysły w życie w najbardziej kreatywny, logiczny sposób.

Tworzymy projekty spełniające wasze wszelkie możliwe oczekiwania.

Sporządzamy pełną, wielobranżową dokumentację budowlaną i wykonawczą, załatwiając wszelkie możliwe formalności administracyjne.

Porada architekta
W przypadku gdy nie potrzebują Państwo projektu, a jedynie skonsultowania swoich pomysłów, poradzenia się w kwestii doboru kolorystyki, dodatków, okładzin, ustawienia mebli mamy dla Państwa usługę doradczą. Architekt przyjeżdża na miejsce inwestycji i wraz z Państwem ustala zmiany, daje wskazówki, dobiera kolorystykę, przekazuję informacje na temat tego gdzie można kupić proponowane dodatki, oświetlenie czy meble. Usługa dostępna również w formie konsultacji internetowych.

Home staging
Usługa mająca na celu poprawienie wyglądu i odbioru wizualnego nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Jeśli sprzedajecie Państwo nieruchomość lub przygotowujecie ją pod wynajem i chcecie aby dotarła do większej liczby odbiorców nasz Architekt doradzi Państwu jakie zmiany należy wprowadzić lub na Państwa życzenie poprowadzi pracę związane z poprawieniem wyglądu nieruchomości.

Konsultacje przy zakupie nieruchomości
Wybór nieruchomości jest jednym z najważniejszych momentów w życiu, dlatego nie warto podejmować decyzji na podstawie pierwszego wrażenia czy emocji. Architekt obejrzy z Państwem wybrane nieruchomości, przedstawi ich wady i zalety , i na tej podstawie pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. Doradzamy również na etapie planów deweloperskich który z lokali będzie najlepszy jeśli chodzi o ustawność pomieszczeń, możliwości modyfikacji, oraz usytuowania względem stron świata.

Kontakt z nami

Gdańsk, ul. Z. Rumla 13/41